Caspar Netscher (1639-1684) festménye után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: Zongorázó hölgy (A lady playing the Harpsichord). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 17x13 cm. Üvegezett fakeretben.