Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864782
18855
447
Books: Social sciences
Karl Marx: A tőke. I-II. köt. Bp., 1967-1968, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott példányok (1041./2200; 46./650).
2963322
18856
447
Books: Social sciences
Szilasy János: Neveléstan, ... Hasonló nevü munkából szerkeszte Márkli József. Pest, 1843, Trattner-Károlyi, 8+71 p. Átkötött aranyozott gerincű kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon a metszetet kifestették,kissé foltos lapokkal.
2963328
18857
447
Books: Social sciences
Szeberényi Lajos: A parasztkérdés külföldön és hazánkban. Szociális tanulmány. Békécsaba, 1908, Tevan Adolf, 208+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
2963331
18858
447
Books: Social sciences
Szeberényi Lajos: A parasztok helyzete Magyarországon. Szociális tanulmány, különös tekintettel az alföldi munkásmozgalomra és kivándorlásra. Bp., 1907, Kókai Lajos, (Békéscsaba, Corvina-ny.), 101+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
2961744
18859
447
Books: Social sciences
Frankl Aliona: Múltidéző mesterségek Bp., 2007 Szerzői Kiadás, Fényképeket tartalmazó album Kiadói papírkötésben
2961399
18860
447
Books: Social sciences
Kocsis Károly: Etnikai változások a mai Szlováki és a Vajdaság területén a XI. századtól napjainkig. Politikaelméleti füzetek 4. + Népi demokráciáink történetéhez. Tudományos szocializmus füzetek 102. Bp., 1988-1990, ELTE BTK. Kiadói papírkötés, az egyik füzet kisebb lapszéli ázásnyomokkal. Megjelentek 678 példányban. 2962850
18861
447
Books: Social sciences
Inczefi Géza: Földrajzi nevek névtudományi vizsgálata. (Makó környékének földrajzi nevei alapján.) Nyelvészeti Tanulmányok 14. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2956909
18862
447
Books: Social sciences
Baghy Gyula: Önoktató eszperantó nyelvmester. Bp.,én., Szalay Sándor. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, szakadozott borítószélekkel, régi bélyegzéssel.
2786575
18863
447
Books: Social sciences
2959734
18864
447
Books: Social sciences
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
2958767
18865
447
Books: Social sciences
Brandenstein Béla: Nietzsche. Bp., 2002., Szent István-Társulat. 2. kiadás. Az 1941-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
2961664
18866
447
2200
Books: Social sciences
Kecskés Pál: A bölcselet története. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőr-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF