Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 22

Karl Marx: A tőke. I-II. köt. Bp., 1967-1968, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott példányok (1041./2200; 46./650).
18855.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szilasy János: Neveléstan, ... Hasonló nevü munkából szerkeszte Márkli József. Pest, 1843, Trattner-Károlyi, 8+71 p. Átkötött aranyozott gerincű kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon a metszetet kifestették,kissé foltos lapokkal.
18856.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szeberényi Lajos: A parasztkérdés külföldön és hazánkban. Szociális tanulmány. Békécsaba, 1908, Tevan Adolf, 208+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
18857.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeberényi Lajos: A parasztok helyzete Magyarországon. Szociális tanulmány, különös tekintettel az alföldi munkásmozgalomra és kivándorlásra. Bp., 1907, Kókai Lajos, (Békéscsaba, Corvina-ny.), 101+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
18858.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frankl Aliona: Múltidéző mesterségek Bp., 2007 Szerzői Kiadás, Fényképeket tartalmazó album   Kiadói papírkötésben
18859.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kocsis Károly: Etnikai változások a mai Szlováki és a Vajdaság területén a XI. századtól napjainkig. Politikaelméleti füzetek 4. + Népi demokráciáink történetéhez. Tudományos szocializmus füzetek 102. Bp., 1988-1990, ELTE BTK. Kiadói papírkötés, az egyik füzet kisebb lapszéli ázásnyomokkal. Megjelentek 678 példányban.
18860.

Rufpreis:
1 600 HUF

Inczefi Géza: Földrajzi nevek névtudományi vizsgálata. (Makó környékének földrajzi nevei alapján.) Nyelvészeti Tanulmányok 14. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18861.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baghy Gyula: Önoktató eszperantó nyelvmester. Bp.,én., Szalay Sándor. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, szakadozott borítószélekkel, régi bélyegzéssel.
18862.

Rufpreis:
1 800 HUF

18863.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
18864.

Rufpreis:
1 600 HUF

Brandenstein Béla: Nietzsche. Bp., 2002., Szent István-Társulat. 2. kiadás. Az 1941-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
18865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kecskés Pál: A bölcselet története. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőr-kötés.
18866.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF