18014.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Rákospalota és Rákosvidék. Szerk.: Zsemley Oszkár. Magyar Városok és Vármegyék Monografiája XXIV. Bp., 1938, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapnál javított kötéssel, laza, kissé sérült kötéssel,