18010.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
12 000 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-VI. köt. Világrészek, országok, emberek. I. köt.: Európa. II. köt: Ázsia. III. köt.: Afrika. IV. köt. Amerika. V. köt.: Ausztrália, Oceánia és a sarkvidékek. VI. köt.: Magyarország földrajza. Bp., [1936-1937], Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térképekkel! Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítókon kis kopásnyomokkal, egy kötet foltos.