Almásy László (1895-1951): Az ismeretlen Szahara. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935], Franklin-Társulat, 216 p. + 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban, a gerincen némi kopással.