Bücher: Jura

Zahl der Lose: 10

Szakolcza szabad királyi város törvényhatóságának szervezete. Hivatalos kiadás. Trencsín (Trencsén), 1872, Skarnitzl Fr. X.-ny., 67 p. Kiadói papírkötés.
18224.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

18225.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis János: Vannak-e emberi jogaink. Bp., 1986, Független Kiadó. Szamizdat! Kiadói papírkötés, foltos.
18226.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Térfi Gyula: Kettős mutató a hatályos magyar törvények gyüjteményéhez 1000-1914. Bp., 1916, Franklin. 383 p. Kiadói félvászon kötésben, gerincen kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18227.

Rufpreis:
2 800 HUF

18228.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. V. köt. második fele. A dunántúli törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1904, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LVIII+(6)+585 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18229.

Rufpreis:
2 000 HUF

A római jog vezérfonala kérdés és feleletekben. Alapvizsgázók és szigorlók részére. Összeáll: Gaius. Bp., 1919,(Uránia-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés, foltos, az elülső borító leszakadt.
18230.

Rufpreis:
1 800 HUF
16

Kolgyáry László - Pataky Ernő - Mihály Béla: Közélelmezési rendeletek. A kötött élelmiszer- és takarmánygazdálkodás jogszabályai. Győrffy-Bengyel Sándor előszavával. Bp., 1941, a szerzők kiadása, 559 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
18231.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kun Tibor 2 műve: Az ügyész a polgári eljárásban a törvénykezési reform után. Bp., 1974. 8p. ; A szabadságvesztés büntetés szabályozása a Csemegi kódexben. Bp., 1974 OTDK 1. helyezett mű 30p.
18232.

Rufpreis:
1 200 HUF

18233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF