Szakolcza szabad királyi város törvényhatóságának szervezete. Hivatalos kiadás. Trencsín (Trencsén), 1872, Skarnitzl Fr. X.-ny., 67 p. Kiadói papírkötés.
Térfi Gyula: Kettős mutató a hatályos magyar törvények gyüjteményéhez 1000-1914. Bp., 1916, Franklin. 383 p. Kiadói félvászon kötésben, gerincen kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. V. köt. második fele. A dunántúli törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1904, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LVIII+(6)+585 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
A római jog vezérfonala kérdés és feleletekben. Alapvizsgázók és szigorlók részére. Összeáll: Gaius. Bp., 1919,(Uránia-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés, foltos, az elülső borító leszakadt.
Kolgyáry László - Pataky Ernő - Mihály Béla: Közélelmezési rendeletek. A kötött élelmiszer- és takarmánygazdálkodás jogszabályai. Győrffy-Bengyel Sándor előszavával. Bp., 1941, a szerzők kiadása, 559 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Kun Tibor 2 műve: Az ügyész a polgári eljárásban a törvénykezési reform után. Bp., 1974. 8p. ; A szabadságvesztés büntetés szabályozása a Csemegi kódexben. Bp., 1974 OTDK 1. helyezett mű 30p.