Özvegy Marie Kauders: Teljes izraelita szakácskönyv a húsvéti konyha figyelembevételével. Bp., 2009, Gabbiano Print Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Készült az eredeti német nyelvű könyv második kiadása alapján (Prága, 1890, Jakob B. Brandeis).
Haraszti György: Zsidó síremlékek Budapesten. 2004, Budapest, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1945, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, lapok alja sérült.
Dr. Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó leányok számára. Bp., 1906, Schlesinger Józs. (Márkus Samu-ny.), XII+558 p. Átkötött egészvászon-kötésben, részben sérült fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.