Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 7

Özvegy Marie Kauders: Teljes izraelita szakácskönyv a húsvéti konyha figyelembevételével. Bp., 2009, Gabbiano Print Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Készült az eredeti német nyelvű könyv második kiadása alapján (Prága, 1890, Jakob B. Brandeis).
18906.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mansfeldné Gráner Mária: Szakácskönyv egyszerű háztartás számára. Bp., 2011, Gabbiano Print Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18907.

Rufpreis:
8 000 HUF

Haraszti György: Zsidó síremlékek Budapesten. 2004, Budapest, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
18908.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitz-i krematóriumban. [Bp.], 1947, Világ. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
18909.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1945, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, lapok alja sérült.
18910.

Rufpreis:
1 400 HUF

18911.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó leányok számára. Bp., 1906, Schlesinger Józs. (Márkus Samu-ny.), XII+558 p. Átkötött egészvászon-kötésben, részben sérült fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.
18912.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF