Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 461

31252.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31253.

Rufpreis:
12 000 HUF

31254.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (90x57mm) T:UNC,AU
31255.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Őrzőangyal" bronz emlékérem (54mm) T:AU
31256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" aranyozott bronz emlékérem (72,07g/60mm) T:XF,VF ph., aranyozás kopott Hungary 1930. "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" gold plated Br medal. Sign.: Walter Madarassy (72,07g/60mm) C:XF,VF edge error, gold plated worn
31257.

Rufpreis:
3 000 HUF

31258.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,24g/0.800/42,5mm) T:AU
31259.

Rufpreis:
12 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" bronz emlékérem eredeti tokban (~85mm) T:XF / Hungary ND "Budapest History Museum" bronze medallion in original case. Sign: Walter Madarassy (~85mm) C:XF
31260.

Rufpreis:
5 000 HUF

Major Aladár (1878-1970) 1957. "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" bronz emlékérem fa talapzaton (érem: 35mm, talapzat: 120x85x37mm) T:AU,XF
31261.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1980. "Békéscsaba öntöde" egyoldalas, öntöbb bronz plakett (76mm) T:AU
31262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Elek (1916-1994) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas kerámia emlékplakett, peremén akasztásra alkalmas lyukakkal (112mm) T:AU kis ph
31263.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF