31257.
Beendet 446. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" aranyozott bronz emlékérem (72,07g/60mm) T:XF,VF ph., aranyozás kopott Hungary 1930. "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" gold plated Br medal. Sign.: Walter Madarassy (72,07g/60mm) C:XF,VF edge error, gold plated worn