cca 1920-1930 Első Magyar Részvény-Serfőzde, Budapest Kőbánya festett gipsz reklám, korának megfelelő szép állapotban kopásokkal, akasztható, d: 44 cm m: 7,5 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
1935 Fuchs és Schlichter Zománc-, Fém- és Bádogárugyár Rt. 187. sz. árjegyzék, fekete-fehér illusztrációkkal. Bp., Fischer Béla-ny., 56 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
cca 1920-1930 Hennefeld Ignác Jégszekrénygyár Rt., jégszekrények és sörkimérő-készülékek 30. sz. árjegyzék viszonteladók részére. Fekete-fehér illusztrációkkal, magyar és német nyelven. Bp., Korvin-ny., 32 p. Tűzött papírkötés, "Gutmann Zoltán bádogos, Mindszent" bélyegzőkkel.
Nachtrag 1897. Sírdekorációkat, koporsókat, vallási díszítőelemeket bemutató katalógus, rendkívül gazdag képanyaggal, német nyelven. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, sérülésekkel, 38x27,5 cm
cca 1930-1940 Vegyes dohánnyal kapcsolatos reklám katalógusok, prospektusok, nyomtatványok, Hermann Schött AG Rheydt, 2 db (az árjegyzékben több lap sérült, hiányos) , valamint, Paul I. Landmann Mannheim-Neckarau, 7 db, valamint: Der Tabak 1938 január, 1. Jahrgang Heft 2. Hrsg.: Helmuth Aschenbrenner. Közte sérült, és szakadtak is.