Werbungen

Zahl der Lose: 183

1974 Molnár C. Pál festőművész retrospektív kiállatása. Bp., Erst Múzeum. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált.
14195.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Első Magyar Részvény-Serfőzde, Budapest Kőbánya festett gipsz reklám, korának megfelelő szép állapotban kopásokkal, akasztható, d: 44 cm m: 7,5 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
14196.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1935 Fuchs és Schlichter Zománc-, Fém- és Bádogárugyár Rt. 187. sz. árjegyzék, fekete-fehér illusztrációkkal. Bp., Fischer Béla-ny., 56 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
14197.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes könyvjelző tétel
14198.

Vegyes könyvjelző tétel

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Hennefeld Ignác Jégszekrénygyár Rt., jégszekrények és sörkimérő-készülékek 30. sz. árjegyzék viszonteladók részére. Fekete-fehér illusztrációkkal, magyar és német nyelven. Bp., Korvin-ny., 32 p. Tűzött papírkötés, "Gutmann Zoltán bádogos, Mindszent" bélyegzőkkel.
14199.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ilzer sör retro reklámtábla, műanyag, kopásokkal, 75x56 cm
14200.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 2014 BMW i8, angol nyelvű, képes reklámkatalógus, az utolsó néhány lap ázott, összeragadt, 63 p.
14201.

Rufpreis:
1 000 HUF

11 db különféle régebbi doboz (Agfa negatív film, Neocarbolax tabletta, Nivea krém, stb.), nagyrészt fém, vegyes méretben és állapotban
14202.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1934 Goldberger textil-divat reklám- vagy katalógus borítótervek, 2 db nyomdai negatív nyomat, lapokra kasírozva, 23,5x16,5 cm
14203.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 Abziehbilder für Möbelschmuck. Nürnberger-Abziehbilder-Fabrik Troeger & Bücking, Nürnberg. Bútor-díszítőminták (intarziás, szecessziós minták) katalógusa, német nyelven, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, rossz állapotban, penészfoltos lapokkal.
14204.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

Nachtrag 1897. Sírdekorációkat, koporsókat, vallási díszítőelemeket bemutató katalógus, rendkívül gazdag képanyaggal, német nyelven. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, sérülésekkel, 38x27,5 cm
14205.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Vegyes dohánnyal kapcsolatos reklám katalógusok, prospektusok, nyomtatványok, Hermann Schött AG Rheydt, 2 db (az árjegyzékben több lap sérült, hiányos) , valamint, Paul I. Landmann Mannheim-Neckarau, 7 db, valamint: Der Tabak 1938 január, 1. Jahrgang Heft 2. Hrsg.: Helmuth Aschenbrenner. Közte sérült, és szakadtak is.
14206.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF