Werbungen

Zahl der Lose: 183

3 régi fadoboz, közte Kugler Henrik doboz, vegyes állapot
14183.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelángyár feliratos Hollóházi korsó, jelzéssel, minimális kopással, m: 14,5 cm
14184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Malév bőrönd, szép állapotban kis kopással, cipzárhúzó vége hiányzik, 45x35x15 cm
14185.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 darab antik Kulger Henrik Gerbeaud süteményes díszdoboz, egyik fémveretes, a kisebbik sérült
14186.

Rufpreis:
6 000 HUF

1941 Fischer gördülőcsapágyak 65. sz. árjegyzék, FAG golyóscsapágy-képviselet, Hesz és Társa (Bp. VIII., Práter u. 22.), 82 p. + 2 kihajtható táblázat. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos, a hátsó borító hiányzik.
14187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasért öröknaptár, fém, műanyag, 11,5x5x6 cm
14188.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Kb 20 db cipész és cipőipari számla
14189.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kb 50 db Unicum reklámos. képregényes alátét. 41x29 cm Bontatlan csomag
14190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Unicum Likőrgyár Budapest színes reklámnyomat, szakadással, sarokhiánnyal, 20×28 cm
14191.

Rufpreis:
1 400 HUF
30

1936 Pál György (1906-1986): Szücs és Márkus divatértesítője, Budapest IV., Petőfi Sándor ucca 18. Art deco reklámterv, próbanyomat. Nyomat, kollázs, papír. Jelzett a nyomaton. Rajta ceruzával írt javítások, javaslatok. 25,5x19 cm
14192.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Bp. IV. Ferenciek tere, Fratelli Deisinger fiumei cég árjegyzék, kis szakadással
14193.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1928 Masticon-Fexolac asbestpép és impregnáló anyag, képes reklámprospektus. Bp., Kunossy Rt.-ny., 2 sztl. lev. Hajtva, kis lapszéli szakadással, 31,5x23,5 cm
14194.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF