Werbungen Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2934730
14183
446
Advertisement
3 régi fadoboz, közte Kugler Henrik doboz, vegyes állapot
2954676
14184
446
Advertisement
Hollóházi porcelángyár feliratos Hollóházi korsó, jelzéssel, minimális kopással, m: 14,5 cm
2954597
14185
446
Advertisement
Malév bőrönd, szép állapotban kis kopással, cipzárhúzó vége hiányzik, 45x35x15 cm
2954511
14186
446
Advertisement
2 darab antik Kulger Henrik Gerbeaud süteményes díszdoboz, egyik fémveretes, a kisebbik sérült 2920521
14187
446
Advertisement
1941 Fischer gördülőcsapágyak 65. sz. árjegyzék, FAG golyóscsapágy-képviselet, Hesz és Társa (Bp. VIII., Práter u. 22.), 82 p. + 2 kihajtható táblázat. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos, a hátsó borító hiányzik.
2952515
14188
446
Advertisement
Vasért öröknaptár, fém, műanyag, 11,5x5x6 cm 2949580
14189
446
Advertisement
cca 1930 Kb 20 db cipész és cipőipari számla 2946366
14190
446
Advertisement
Kb 50 db Unicum reklámos. képregényes alátét. 41x29 cm Bontatlan csomag 2951555
14191
446
Advertisement
Unicum Likőrgyár Budapest színes reklámnyomat, szakadással, sarokhiánnyal, 20×28 cm 2951779
14192
446
Advertisement
1936 Pál György (1906-1986): Szücs és Márkus divatértesítője, Budapest IV., Petőfi Sándor ucca 18. Art deco reklámterv, próbanyomat. Nyomat, kollázs, papír. Jelzett a nyomaton. Rajta ceruzával írt javítások, javaslatok. 25,5x19 cm 2951581
14193
446
Advertisement
cca 1900 Bp. IV. Ferenciek tere, Fratelli Deisinger fiumei cég árjegyzék, kis szakadással 2947098
14194
446
Advertisement
cca 1928 Masticon-Fexolac asbestpép és impregnáló anyag, képes reklámprospektus. Bp., Kunossy Rt.-ny., 2 sztl. lev. Hajtva, kis lapszéli szakadással, 31,5x23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF