Vintage Weine, Getränke

Zahl der Lose: 36

Mini ital gyűjtemény: Tokaji aszú 1964-66, skót, kanadai, amerikai whiskyk, cognacok, Creme de Cassis, likős, stb, hozzá egy Braun likőrös üveg. összesen 172 db ital
13161.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1975 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack édes fehérbor, díszdobozban, 0,5 l
13162.

Rufpreis:
8 000 HUF

1977 Tokaji Szamorodni, bontatlan palack száraz fehérbor, 0,5 l
13163.

Rufpreis:
2 800 HUF

1915 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
13164.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1904 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
13165.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1987 Villányi Muzeális Cabernet Franc, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt,12,1%, foltos címkével, 0,75l.
13166.

Rufpreis:
5 000 HUF

1997 Vincze Béla Egri Bikavér. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kis kopásnyomokkal, 12,5%, 0,75 l.
13167.

Rufpreis:
3 000 HUF

1995 Gere & Weninger Villányi Cabernet Sauvignon & Franc Selection Barrique. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kopásnyomokkal, 13%, 0,75 l.
13168.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 4 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13169.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13170.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983 Tokaji aszú Hollókői István őstermelő Tállya. 3 puttonyos bontatlan palack
13171.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2014 Royal Tokaji 5 puttonyos aszú, bontatlan palack, 0,5 l
13172.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF