Vintage Weine, Getränke Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908787
13161
446
30000
Vintage wines, drinks
Mini ital gyűjtemény: Tokaji aszú 1964-66, skót, kanadai, amerikai whiskyk, cognacok, Creme de Cassis, likős, stb, hozzá egy Braun likőrös üveg. összesen 172 db ital
2951992
13162
446
Vintage wines, drinks
1975 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack édes fehérbor, díszdobozban, 0,5 l 2951996
13163
446
Vintage wines, drinks
1977 Tokaji Szamorodni, bontatlan palack száraz fehérbor, 0,5 l 2927326
13164
446
100000
Vintage wines, drinks
1915 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
2927330
13165
446
100000
Vintage wines, drinks
1904 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
2953053
13166
446
Vintage wines, drinks
1987 Villányi Muzeális Cabernet Franc, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt,12,1%, foltos címkével, 0,75l. 2953058
13167
446
Vintage wines, drinks
1997 Vincze Béla Egri Bikavér. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kis kopásnyomokkal, 12,5%, 0,75 l.
2953062
13168
446
Vintage wines, drinks
1995 Gere & Weninger Villányi Cabernet Sauvignon & Franc Selection Barrique. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kopásnyomokkal, 13%, 0,75 l.
2953069
13169
446
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 4 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3 2953068
13170
446
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
2860182
13171
446
Vintage wines, drinks
1983 Tokaji aszú Hollókői István őstermelő Tállya. 3 puttonyos bontatlan palack 2952013
13172
446
Vintage wines, drinks
2014 Royal Tokaji 5 puttonyos aszú, bontatlan palack, 0,5 l Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF