Militaria

Zahl der Lose: 140

1944-1945 Zsoldkönyv őrvezető tizedes, szakaszvezető részére
16012.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Munkaszolgálatosok csoportképe, fotó, a hátoldalon feliratozva, kissé viseltes állapotban, 9x6,5 cm
16013.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1939 Aalen, német egyenruhások ipariskola épülete előtt, a középen álló tiszten horogkeresztes karszalaggal és kitüntetésekkel/jelvényekkel ( NSDAP kitűző a nyakkendőn, karszalag, Arany pártjelvény az ing zsebe mellett, ing zsebén a többi kitüntetés); fotólap, a hátoldalon pecséttel jelzett, 13,5x8,5 cm
16014.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1910-1920 Katonai csoportkép, karddal, kitüntetésekkel (Vaskereszt), keményhátú fotó, szélein körbevágva, hátoldala sérült, 15x11 cm
16015.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1943 Német Luftwaffe katona, egyenruhában, Vaskereszt 2. osztálya és 1941/42. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérem kitüntetésekkel, fotólap, a hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 13,5x8,5 cm
16016.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1930-1945 A M. Kir. Honvédség katonáit ábrázoló 6 db fotó, vegyes állapotban, 11,5x8,5 cm és 6x4 cm között
16017.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
16018.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930-1934 Az esztergomi m. kir. "Vak Bottyán" honvéd kerékpáros zászlóalj tagjairól készített 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, 8×5,5 cm
16019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Néphadsereg, katonai gombok, közlekedési tiszti parolik, jelvények, össz. 7 db
16020.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 Erdélyi Emlékérem viselésére jogosító igazolvány
16021.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Postás tiszti vállap (fél pár) + egyenruha gomb, jelvény, sapkajelvény; össz. 4 db
16022.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Csendőrportré, keményhátú fotó Anner József besztercebányai műterméből, 10,5×6,5 cm
16023.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF