Militaria Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948353
16012
446
Military
1944-1945 Zsoldkönyv őrvezető tizedes, szakaszvezető részére 2833648
16013
446
Military
1943 Munkaszolgálatosok csoportképe, fotó, a hátoldalon feliratozva, kissé viseltes állapotban, 9x6,5 cm
2833683
16014
446
Military
cca 1939 Aalen, német egyenruhások ipariskola épülete előtt, a középen álló tiszten horogkeresztes karszalaggal és kitüntetésekkel/jelvényekkel ( NSDAP kitűző a nyakkendőn, karszalag, Arany pártjelvény az ing zsebe mellett, ing zsebén a többi kitüntetés); fotólap, a hátoldalon pecséttel jelzett, 13,5x8,5 cm
2833675
16015
446
Military
cca 1910-1920 Katonai csoportkép, karddal, kitüntetésekkel (Vaskereszt), keményhátú fotó, szélein körbevágva, hátoldala sérült, 15x11 cm
2833662
16016
446
Military
cca 1943 Német Luftwaffe katona, egyenruhában, Vaskereszt 2. osztálya és 1941/42. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérem kitüntetésekkel, fotólap, a hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 13,5x8,5 cm
2896562
16017
446
Military
cca 1930-1945 A M. Kir. Honvédség katonáit ábrázoló 6 db fotó, vegyes állapotban, 11,5x8,5 cm és 6x4 cm között
2907225
16018
446
Military
cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
2952769
16019
446
Military
1930-1934 Az esztergomi m. kir. "Vak Bottyán" honvéd kerékpáros zászlóalj tagjairól készített 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, 8×5,5 cm 2935348
16020
446
Military
Magyar Néphadsereg, katonai gombok, közlekedési tiszti parolik, jelvények, össz. 7 db
2948351
16021
446
Military
1941 Erdélyi Emlékérem viselésére jogosító igazolvány 2933835
16022
446
Military
Postás tiszti vállap (fél pár) + egyenruha gomb, jelvény, sapkajelvény; össz. 4 db 2948349
16023
446
Military
cca 1900 Csendőrportré, keményhátú fotó Anner József besztercebányai műterméből, 10,5×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF