13431.
Beendet 446. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
A Győri-Farkas család címere, kézzel rajzolt/festett nemesi címer, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje körül. Vegyes technika, papír. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 32,5x18,5 cm, keret: 47x33 cm