13433.
Beendet 446. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1900-1904 Kiadás-bevételi jegyzék, kézzel írt napló, négy éven keresztül vezetett feljegyzések hónapokra lebontva. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben.