1932 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve, kissé kopott gerincű egés... https://www.darabanth.com/de/446-Fernauktion/446.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000006/1932-A-Pesti-Naplo-teljes-evfolyama-bekotve-kisse-kopott-gerincu-egeszvaszon-kotesben~II2835728
2835728
16779
446
Printed Materials
Beschreibung: 1932 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve, kissé kopott gerincű egészvászon kötésben
: nagy_andras