Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj alakokkal. A... https://www.darabanth.com/de/446-Fernauktion/446.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Olvashatatlan-jelzessel-tavol-keleti-alkoto-XX-sz-Taj-alakokkal-Akvarell-selyem-Uvegezet~II2908769
2908769
10568
446
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj alakokkal. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, 22×43 cm.
: pk