10407.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
97,56 EUR, 112,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent?), feltehetően magyar festő, 1900 körül: Korcsolyázók. Akvarell, ceruza, papír. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria sérült bírálati címkéjével (1277?/971). Üvegezett fakeretben, 40x57 cm