10535.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm