10461.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Keszi-Kortész (?) jelzéssel: Szalonban olvasó. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm