10596.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül, kínai alkotó, XX. sz. vége: Madárka az ágon. Akvarell, papír, paszpartuban, 32x32 cm