10418.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Anya gyermekével. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm