10420.
Beendet 446. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Kartonra kasírozva, paszpartuban. 82x62 cm, paszpartu által látható méret: 65x55 cm / oil on canvas, slightly damaged, in passepartout