Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László.... https://www.darabanth.com/de/446-Fernauktion/446.0/Bucher/Bucher-Technik~1000018/Nyomdaszati-lexikon-Szerk-Biro-Miklos-Kertesz-Arpad-Novak-Laszlo-Bp-1936-Biro-Mik~II2928676
2928676
18857
446
Books: Technics
Beschreibung: Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
: nagy_andras