Liener György: Autótípusok 1961. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotó... https://www.darabanth.com/de/446-Fernauktion/446.0/Bucher/Bucher-Technik~1000018/Liener-Gyorgy-Autotipusok-1961-Bp-1961-Muszaki-Fekete-feher-fotokkal-illusztralt-KiadC3~II2948345
2948345
18864
446
Books: Technics
Beschreibung: Liener György: Autótípusok 1961. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval. +
Farkas László: Melyik autót? 100 típus. Bp., 1989., Novotrade. Kiadói papírkötés, foltos.
: tg