B. Pauly Erik: A festő. Gyakorlati kézikönyv díszítő festők, szobafestők, címfestők, mázolók, fényezők és aranyozók számára. Bp., é.n Korvin. Iparosok könyvtára. Korabeli, kopott, félvászon kötésben