18822.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Garterner Pál: Ösztön, kultúra, illúziók. Az ember harca a civilizáció rabságában. Bp.,1934,Novák Rudolf. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, egy lap szakadással (előszó), egy lapon kis sérüléssel.