Tétel

Rufpreis:

6 500 HUF

Beschreibung:

[Eckartshausen, Karl von (1752-1803)]: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Von dem Hofrathe von Eckartshausen. Wien-Prag, 1824, Carl Haas, 6 sztl. lev.+243 p.+1 sztl. lev. Német nyelven. Korabeli aranyozott, dombornyomott, kapcsos egészbőr-kötésben, helyenként kissé foltos, kissé dohos lapokkal, néhány kisebb lapszéli sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert