Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

18134.

Rufpreis:
2 800 HUF

18135.

Rufpreis:
2 800 HUF

18136.

Rufpreis:
1 600 HUF

18137.

Rufpreis:
1 000 HUF

18138.

Rufpreis:
1 000 HUF

18139.

Rufpreis:
2 000 HUF

18140.

Rufpreis:
2 000 HUF

18141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békéscsaba. Történelmi és kulturális monográfia. Főszerk. Dr. Korniss Géza. Békéscsaba, 1930. Körösvidék ny. 519 + [1] p. Kiadói, megkímélt vászonkötésben, az első táblán a város aranyozott címerével. Gerinc nélkül. + 5 db fotó a városról az 50-es évekből
18142.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF