18082.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.