Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

K[arl] Baedeker: Russland. Mit 14 Karten, 18 Plänen und 4 Grundrissen. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1897., Karl Baedeker, LII+458 p.+14 (térképek (Karten) t.; +13 (várostérképek (Pläne), 5 hiányzik) t. + 2 (alaprajz) t. 2 szövegközti alaprajzzal. Német nyelven. Vierte Auflage. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső kihajtható térkép szakadt, a hátsó javított, 5 várostérkép hiányzik

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras