18025.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905., Karl Baedeker. Német nyelven. Sechzehnte Auflage. Térképekkel, térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.