18021.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908., Karl Baedeker. Német nyelven. Achte Auflage. Térképekkel, térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.