18045.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, Csehország I. rész. Sérült fűzéssel, sérült papírborítóval.