18098.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
A Newyorktól a Hungáriáig. Szerk.: Konrádyné Gálos Magda. Bp., 1965, Minerva. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. Megjelent 6100 példányban.