Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

[Cox, George William] Cox György: Görög regék. - - után angolból ford. és bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 443+(5) p. Második, javított képes kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási- és tulajdonosi bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg