Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.