18760.
Beendet 446. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1903 Útmutató a gazdasági tudósítók számára. 11. évf. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványai 1. sz. Bp., 1903, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.