Garas Klára: Deutsche und österreichische Zeichnungen des 18. Jahrhunderts. [A XVIII. század német és osztrák rajzművészete]. Bp., 1980, Corvina. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, kiadói kartontokban.