Nyugdíjasok zsebkönyve. Az állami, vármegyei és városi nyugdíjasok és özvegyeik részére. Összeáll.: PLatthy Imre. Bp., 1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.