Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Illés Béla: Szivárvány. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth-díjas író által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő, újságíró részére DEDIKÁLT példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz