Ferenczi István: Az ország szíve. Regényes tanulmányút Budapesten. Bp., 1943, Dante, 95 p. A borító és a szövegközi rajzok Halász Zoltán munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.