1906 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. X. évf. Bp., 1906., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, szecessziós díszekkel. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a borítón kis kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.