Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

1906 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. X. évf. Bp., 1906., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, szecessziós díszekkel. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a borítón kis kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert