Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942810
31402
445
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Olaszország 1996. "Visita di Stato del Presidente della Repubblica Italiana nella Repubblica di Ungeria - Budapest 1996 (Az Olasz Köztársaság elnökének állami látogatása Magyarországon - Budapest, 1996)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (72,35g/0.986/55mm) T:UNC,AU 2899465
31403
445
36000
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
2882928
31404
445
Numismatik
1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina 2924961
31405
445
Numismatik
1998. "Balatoni borok versenye - Balatonboglár 1998" mázas kerámia emlékérem (115mm) T:UNC 2941677
31406
445
Numismatik
1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem tokban (40mm) T:UNC 2846351
31407
445
Numismatik
2919447
31408
445
Numismatik
~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
2895268
31409
445
Numismatik
2909721
31410
445
Numismatik
2000. "Géza Fejedelem / Millenium 2000 - Verőce" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (58mm) T:AU 2938265
31411
445
Numismatik
2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
2838419
31412
445
Numismatik
2749640
31413
445
Numismatik
2000. Angyalföld város kulcsa, a díszpolgári cím mellé járó kulcs formájú elismerés, hozzá fonott nemzetiszín szalaggal a kerület címerét ábrázoló plakett. Eredeti díszdobozában, az átadóra szóló meghívóval (kulcs: 232x84mm; címer: 60x39mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF