Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 410

1987. "Hajléktalanok Nemzetközi Éve" kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
31378.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU
31379.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "100 éves az EKA (Elektromos Készülékek és Anyagok Gyára)" hátoldalán jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti tokban (88mm) T:UNC
31380.

Rufpreis:
1 000 HUF

1988. "100 éves a magyarországi villamosenergia szolgáltatás - 1988 / Magyar Villamos Művek Tröszt" bronz emlékérem eredeti, kopottas dísztokban (79mm) T:XF
31381.

Rufpreis:
1 400 HUF

1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamentáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" bronz plakett (50mm) T:AU Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Inter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
31382.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989. "Joint Venture szerződés aláírása - TETRA PAK - OTP - Budapest 1989 április 5. / A mindenre kiterjedő technológia elve" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (49mm) T:UNC
31383.

Rufpreis:
2 000 HUF

31384.

Rufpreis:
2 000 HUF

31385.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1990. "Magyar Tudományos Akadémia 1825" egyoldalas, műgyantás plakett az MTA címerével, dísztokban (79x63mm) T:AU
31386.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990. "Special Service for National Security (Nemzetbiztonsági Hivatal) / Republic of Hungary" ezüstözött bronz plakett (61mm) T:AU patina
31387.

Rufpreis:
4 000 HUF

1991. "Oroszlány 1991 / Majk - Kamalduli Remeteség 1733" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31388.

Rufpreis:
1 800 HUF

1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
31389.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF