Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2811714
31378
445
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1987. "Hajléktalanok Nemzetközi Éve" kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
2936806
31379
445
Numismatik
1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU
2936007
31380
445
Numismatik
1988. "100 éves az EKA (Elektromos Készülékek és Anyagok Gyára)" hátoldalán jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti tokban (88mm) T:UNC 2935931
31381
445
Numismatik
1988. "100 éves a magyarországi villamosenergia szolgáltatás - 1988 / Magyar Villamos Művek Tröszt" bronz emlékérem eredeti, kopottas dísztokban (79mm) T:XF 2943374
31382
445
Numismatik
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamentáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" bronz plakett (50mm) T:AU Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Inter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
2940676
31383
445
Numismatik
1989. "Joint Venture szerződés aláírása - TETRA PAK - OTP - Budapest 1989 április 5. / A mindenre kiterjedő technológia elve" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (49mm) T:UNC
2940678
31384
445
Numismatik
2895454
31385
445
Numismatik
2940495
31386
445
Numismatik
~1990. "Magyar Tudományos Akadémia 1825" egyoldalas, műgyantás plakett az MTA címerével, dísztokban (79x63mm) T:AU 2942001
31387
445
Numismatik
1990. "Special Service for National Security (Nemzetbiztonsági Hivatal) / Republic of Hungary" ezüstözött bronz plakett (61mm) T:AU patina 2941098
31388
445
Numismatik
1991. "Oroszlány 1991 / Majk - Kamalduli Remeteség 1733" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 2937892
31389
445
Numismatik
1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF