https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2881963
31294
445
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (45mm) T:XF,VF patina, korr. 2924148
31295
445
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1960. "Sztálinváros 1950-1960" aranyozott, egyoldalú Al emlékérem (40mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2821120
31296
445
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1960-1980. "Magyar Néphadsereg" egyoldalas bronz plakett (80x100mm) T:1- patina 2792496
31297
445
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1960-1970. "Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ" egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2816621
31298
445
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1962. "Ki mit tud döntő 1962 Május 1 Ruhagyár" kétoldalas bronzozott fém emlékérem "IH" szignóval (40mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2935880
31299
445
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1963. "A forradalmi költészet mesterei - Petőfi S. - Ady E. - József A." műanyag plakett (94x133mm) T:XF 2821213
31300
445
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1964. "Kisipari Szövetkezetek V. Országos Szavalóverseny - Szolnok 1964" egyoldalas fém emlékplakett dobozában (75x88mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2840169
31301
445
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1967. "Öntödei Vállalat" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva "PV. NAGYGYAKORLAT 1967", eredeti tokban (55mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2895504
31302
445
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1969. "Emissziós Színképelemző Vándorgyűlés - Aggtelek 1969" egyoldalas, öntött bronz plakett (79x79mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2937080
31303
445
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Dunaujváros, Dunai Vasmű tétel: - 1970. "Dunaújváros" egyoldalas bronz emlékérem (58mm) fa alapon T:2, + - DN "Dunai Vasmű - Pályakezdőinknek" Br emlékérem. Szign.: FJ (95mm) T: díszdobozban + - Palotás József (1947-) DN "Dunai Vasmű 25 éves Törzsgárdatag" öntött bronz plakett, hátoldalán "1562" sorszámmal (90mm) T: 2 + 26sz. állami építővállalat zászló
Das Lot is nicht erreichbar
2941956
31304
445
0
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1970. "Liszt Ferenc 1811-1886" öntött bronz emlékérem hátoldalán akasztóval. Szign.: MK(?) (~100mm) T:XF 2935718
31305
445
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba" egyoldalas, öntött bronz plakett (61mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse