https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 410

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
1
31270.

1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1880. Kossuth Lajos arcképét ábrázoló, zománcozott hátterű bronz emlékmedál füllel (29mm) T:XF kis zománchiba
1
31271.

~1880. Kossuth Lajos arcképét ábrázoló, zománcozott hátterű bronz emlékmedál füllel (29mm) T:XF kis zománchiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1887. "Korona kápolna / Az Orsovai Magyar Dalkör zászlószentelési emlékérme - 1887. augustus 20." Cu emlékmedál füllel (35mm) T:AU patina, kis ph
1
31272.

1887. "Korona kápolna / Az Orsovai Magyar Dalkör zászlószentelési emlékérme - 1887. augustus 20." Cu emlékmedál füllel (35mm) T:AU patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF patina
1
31273.

1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1894. "Kossuth Lajos / Neked élni kell, ó hon! Dicső korszak lánglelkű alkotója született 1802. szept. 16., meghalt 1894. már. 20." kétoldalas ón emlékmedál füllel (34mm) T:XF nagyobb ph, ü.
1
31274.

1894. "Kossuth Lajos / Neked élni kell, ó hon! Dicső korszak lánglelkű alkotója született 1802. szept. 16., meghalt 1894. már. 20." kétoldalas ón emlékmedál füllel (34mm) T:XF nagyobb ph, ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás
1
31275.

1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois" aranyozott bronz érme füllel (40mm) T:XF
1
31276.

1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois" aranyozott bronz érme füllel (40mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékmedál füllel, aradi homokkal, trikolor szalagon (24mm) T:AU,XF ph
1
31277.

1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékmedál füllel, aradi homokkal, trikolor szalagon (24mm) T:AU,XF ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
1
31278.

~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1909. "Aradi Kossuth Asztaltársaság" kétoldalas bronz emlékérem füllel (25mm) T:XF patina
1
31279.

1909. "Aradi Kossuth Asztaltársaság" kétoldalas bronz emlékérem füllel (25mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
1
31280.

cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:AU,XF
1
31281.

1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse