https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2889870
31270
445
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
Das Lot is nicht erreichbar
2890168
31271
445
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1880. Kossuth Lajos arcképét ábrázoló, zománcozott hátterű bronz emlékmedál füllel (29mm) T:XF kis zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2890235
31272
445
0
32000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1887. "Korona kápolna / Az Orsovai Magyar Dalkör zászlószentelési emlékérme - 1887. augustus 20." Cu emlékmedál füllel (35mm) T:AU patina, kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
2890044
31273
445
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1893. "1848. május 21. Szabad hazáért! - A névtelen hősök győzelmének emléke / Szabadság vagy halál" Cu emlékmedál füllel (23mm) T:XF patina 2889762
31274
445
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1894. "Kossuth Lajos / Neked élni kell, ó hon! Dicső korszak lánglelkű alkotója született 1802. szept. 16., meghalt 1894. már. 20." kétoldalas ón emlékmedál füllel (34mm) T:XF nagyobb ph, ü.
Das Lot is nicht erreichbar
2890154
31275
445
0
18000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2943253
31276
445
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois" aranyozott bronz érme füllel (40mm) T:XF 2890143
31277
445
0
28000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékmedál füllel, aradi homokkal, trikolor szalagon (24mm) T:AU,XF ph 2935858
31278
445
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
2935893
31279
445
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1909. "Aradi Kossuth Asztaltársaság" kétoldalas bronz emlékérem füllel (25mm) T:XF patina 2918889
31280
445
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
Das Lot is nicht erreichbar
2943860
31281
445
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla MCCXXII" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:AU,XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse