https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 163

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2
1
31615.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-
1
31616.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina
1
31617.

~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba
1
31618.

~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
11
 
~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF
1
31619.

~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU
1
31620.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF
1
31621.

~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF
1
31622.

~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF
1
31623.

1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
1
31624.

1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31625.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
1
31626.

1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse