Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918780
31615
445
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2816616
31616
445
Numismatik
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1- 2816482
31617
445
Numismatik
2938369
31618
445
Numismatik
~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba 2943153
31619
445
Numismatik
~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF 2916586
31620
445
Numismatik
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU 2916596
31621
445
Numismatik
~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF 2943195
31622
445
Numismatik
~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF
2943197
31623
445
3800
Numismatik
1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF
2889889
31624
445
4600
Numismatik
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
2816767
31625
445
Numismatik
2937585
31626
445
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF