Tétel

Katalognummer:

32976.
Beendet 445. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

~1900. Osztrák császári címert mintázó aranyozott bronz sisak vagy táskajelvény (98x76mm) T:XF kopott aranyozás

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg