Werbungen Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907887
14230
445
Advertisement
1925 Bp., Laumann Róbert hegedűkészítő 2 db fejléces borítékja, mindkettő Lehner Károly részére címezve
2878963
14231
445
Advertisement
cca 1900 Gaedke Cacao litho gyűjtőkártyák, 7 db különféle, 10,5x6,5 cm
2907891
14232
445
Advertisement
6 db retró söralátét: Kőbányai Sörgyár, Wiel's (Müncheni olimpia), Svejk, Havana Club, d: 9 - 10,5 cm
2943026
14233
445
Advertisement
7 db számolócédula (Kakas cipőpaszta, Dreher Baksör, stb.), vegyes állapotban 2911397
14234
445
Advertisement
Willem II Eminentes holland szivaros fadoboz, kisebb sérüléssel, 17x15x2,5 cm
2943052
14235
445
Advertisement
cca 1930-1940 Török A. és Társa Bankház Rt. osztálysorsjáték reklámlap, szerencseszámokkal + 2 db további osztálysorsjáték reklám
2943144
14236
445
Advertisement
1915 Boldog Ujévet! Tőke Imre kéményseprő, Alsólendva. Illusztrált újévi reklám üdvözlőlap, II. Vilmos császár és Ferenc József arcképével, háborús propaganda verssel. Bp., Lengyel Lipót Műintézet-ny. Hajtva, néhány kis sérüléssel, 39,5x25 cm
2943156
14237
445
Advertisement
BSzKRt., BHÉV menetjegyek, 5 db + MÁV szelvényfüzet színes, illusztrált borítója 2878610
14238
445
Advertisement
cca 1970-1980 Peugeot 104, 304, 504 autók, 8 db különféle képes ismertető prospektus (közte egy Renault is), vegyes állapotban 2867501
14239
445
Advertisement
Állami Biztosító "GÁBRIEL" reklámzacskó, benne egyéb retró ÁB reklámtárgyakkal (utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték és malomjáték, iránytű, zsebnaptárak, stb.) 2937076
14240
445
Advertisement
1933 Dr. Rosenberg Sándor gyógyszerészeti laboratórium (Bp. VII., Károly király út 3/a) előjegyzési napló és naptár az 1933. évre. Benne hasznos egészségügyi tudnivalókkal, reklámokkal, bejegyzésekkel (kézzel írt és beragasztott receptek, stb.) Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval. 2940137
14241
445
Advertisement
Régi Singer varróeszközös fémdoboz, korának megfelelő állapotban, 16x8x5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF