Werbungen

Zahl der Lose: 186

1925 Bp., Laumann Róbert hegedűkészítő 2 db fejléces borítékja, mindkettő Lehner Károly részére címezve
14230.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Gaedke Cacao litho gyűjtőkártyák, 7 db különféle, 10,5x6,5 cm
14231.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db retró söralátét: Kőbányai Sörgyár, Wiel's (Müncheni olimpia), Svejk, Havana Club, d: 9 - 10,5 cm
14232.

Rufpreis:
1 400 HUF

7 db számolócédula (Kakas cipőpaszta, Dreher Baksör, stb.), vegyes állapotban
14233.

Rufpreis:
1 600 HUF

Willem II Eminentes holland szivaros fadoboz, kisebb sérüléssel, 17x15x2,5 cm
14234.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 Török A. és Társa Bankház Rt. osztálysorsjáték reklámlap, szerencseszámokkal + 2 db további osztálysorsjáték reklám
14235.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Boldog Ujévet! Tőke Imre kéményseprő, Alsólendva. Illusztrált újévi reklám üdvözlőlap, II. Vilmos császár és Ferenc József arcképével, háborús propaganda verssel. Bp., Lengyel Lipót Műintézet-ny. Hajtva, néhány kis sérüléssel, 39,5x25 cm
14236.

Rufpreis:
5 000 HUF

BSzKRt., BHÉV menetjegyek, 5 db + MÁV szelvényfüzet színes, illusztrált borítója
14237.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970-1980 Peugeot 104, 304, 504 autók, 8 db különféle képes ismertető prospektus (közte egy Renault is), vegyes állapotban
14238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Állami Biztosító "GÁBRIEL" reklámzacskó, benne egyéb retró ÁB reklámtárgyakkal (utazó "Ki nevet a végén?" társasjáték és malomjáték, iránytű, zsebnaptárak, stb.)
14239.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1933 Dr. Rosenberg Sándor gyógyszerészeti laboratórium (Bp. VII., Károly király út 3/a) előjegyzési napló és naptár az 1933. évre. Benne hasznos egészségügyi tudnivalókkal, reklámokkal, bejegyzésekkel (kézzel írt és beragasztott receptek, stb.) Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.
14240.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi Singer varróeszközös fémdoboz, korának megfelelő állapotban, 16x8x5 cm
14241.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF